Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
ВІДЛУННЯ ВІЙНИ І НОВИЙ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ШАХОВОЇ БИТВИ Друк
Четвер, 01 березня 2018, 15:19

Шаховий вікенд № 3 (33)

У неділю, 25 лютого у Високопіллі пройшов ІХ шаховий Меморіал пам'яті Григорія Дем'яновича Осадчого, присвячений 74-й річниці звільнення нашого районного центру від фашистських загарбників.

На гранітній брилі місцевого меморіалу Слави, що ніби вросла навічно у багатостраждальну землю, викарбувані прізвища тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє, чиє серце перестало битися у лютому 1944 року заради кращої долі високопільців. Їх 70. Є серед них й золотистий рядок "Г.Д. Осадчій". Вже майже не залишилося очевидців тих трагічних подій, але жива наша пам'ять і вкотре вона приводить нас до того місця де знайшли навічно свою останню зупинку у житті відважні воїни минулого. Світла їм пам'ять.

Цікавою виглядає і сама історія проведення шахових змагань. Спочатку турнір називався "Естафета поколінь". Він збирав за шахівницями солдат Другої світової війни, ветеранів праці і тих, хто народився вже в післявоєнні роки. Але час забирав із лав учасників таких естафет одного за одним сивочолих ветеранів. Як подовжити ідею проекту і зберегти добрі наміри та традиції? В цей самий час у Високопіллі відбулася непересічна подія. Із Запоріжжя на свято Дня Перемоги до нас приїхала родина, яка відшукала місце поховання свого загиблого родича Григорія Дем'яновича Осадчого. Понад 60 років знадобилося для того щоб на нашій землі відбулася і ця "естафета поколінь". Хвилюючий момент не міг не зачепити струни людських душ, не залишився він непоміченим і для федерації шахів. Було вирішено в пам'ять про загиблого солдата традиційним змаганням надати нову назву - Меморіал Григорія Осадчого. З того часу він проводиться щорічно, напередодні чергової річниці звільнення нашого краю від фашистської чуми. Дякуємо Вам, Григорій Дем'янович! Шануємо всіх загиблих у Другій світовій. Героям слава!

 
Грудневий сніг Друк
Середа, 31 грудня 2014, 05:54

Вдячний всім хто допоміг подолати проблеми, створені сніговою негодою, всім, хто надав техніку, пальне та просто прибрав сніг на прилеглій до оселі дорозі чи тротуарі. Разом ми сила!


Селищний голова Р.Застава

 
Голова та інспектор прикрили міні-гуральні Друк
П'ятниця, 10 червня 2016, 05:19

Не один рік село Миролюбівку Нововоронцовського району «прославляло» самогоноваріння, та з порушниками закону боролися, як мокре горить. Жонаті чоловіки та парубки, аби похмелитись, несли й везли власникам міні-гуралень усе, що попаде під руку. Раніше на підприємливих самогонниць закривали очі міліція та сільрада. За словами теперішнього миролюбівського сільського голови Олега Ярового, бувало, дільничний інспектор міліції «помахає» пальчиком або складе протокол, а самогонниці за якийсь час знову беруться за своє ремесло. Ще в ті часи, коли пан Олег шоферував у місцевому сільгосппідприємстві, надивився, до якого непоправного лиха може довести людину зловживання спиртними напоями, а каламутне, зі шкідливими аслами пійло, поготів.

 
Обговорення ініціативи об’єднання територіальних громад Друк
Неділя, 12 липня 2015, 06:51

Розпочав зустрічі-обговорення з громадою на території Високопільської селищної ради з питань ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад згідно розпорядження селищного голови від 25 червня 2015 року № 57.

11 липня пройшла зустріч з Тополинцями. Надав роз’яснення щодо бачення перспектив створення та розвитку об’єднаної територіальної громади, розглянули та обговорили можливі ризики такого об’єднання. До речі першим питанням від Тополинців було: „Чи не потягнуть нас „до низу” ті території, які виявлять бажання об’єднатися?” Вважаю що ні! Лише спільними зусиллями ми подолаємо проблеми, які накопичувались на наших територіях останніми роками. Про те що саме МИ маємо вирішувати власну долю, бути розпорядниками ресурсів на власній території, погодилися всі присутні. Обговорення завершилося голосуванням. Тополинці підтримали ініціативу добровільного об’єднання територіальних громад. Але зустріч на цьому не закінчилася. Жваво обговорювали проблеми сьогодення – високі ціни на продукти харчування в місцевому магазині, питання благоустрою прилеглих до домоволодінь земельних ділянок, відсутність дільничного інспектора міліції, безкарність порушників закону, ремонту автобусної зупинки в селі. З призначенням нового керівника сільського клубу цей заклад нарешті запрацював, відзначили селяни,  але технічний стан будинку та його оснащення вимагають бути на багато кращими.

Дякую Тополинцям за теплий прийом та відверту розмову.

Далі зустрічі в селах Князівка, Потьомкине та селищі Високопілля.

 

Селищний голова                  Р. Застава.

 
Рішення виконкому № 74 Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Високопільський комунсервіс» Друк
Середа, 31 травня 2017, 21:17

ВИСОКОПІЛЬСЬКА СЕЛИЩНА  РАДА
Виконавчий комітет

Р І Ш Е Н Н Я

від 31 травня 2017 року                      № 74

Про встановлення тарифів на централізоване
водопостачання та водовідведення
КП «Високопільський комунсервіс»

Розглянувши клопотання директора КП «Високопільський комунсервіс» щодо встановлення нових тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення по смт. Високопілля та с. Потьомкине з метою упорядкування тарифів на житлово-комунальні послуги, забезпечення сталої роботи комунального підприємства та реалізації власних повноважень, керуючись статтею  7 Закону України «Про житлово – комунальні послуги»,  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 року №308, пунктом 2 статті 28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити з 01 червня 2017 року комунальному підприємству «Високопільський комунсервіс» нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення по смт. Високопілля  у розмірі :
  грн./м3
 2.  

  Водопостачання

  Водовідведення

  для населення

  13,80

  11.30

  підприємства та організації

  16,91

  14,99

  інші споживачі

  16,53

  14,76

  с.Потьомкине

  Водопостачання

  Водовідведення

  для населення

  14,69

   

  підприємства та організації

  17, 21

   

  інші споживачі

  27,90

   

 
<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>

Сторінка 23 з 92

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Статистика

1303050
CьогодніCьогодні227
ВчораВчора838
На цьому тижніНа цьому тижні3255
У цьому місяціУ цьому місяці12914
З початкуЗ початку1303050

Besthosting