Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
Заходи спрямовані на протидію насильству щодо дітей Друк
Середа, 19 травня 2021, 14:34

      З метою профілактики та захисту дітей від проявів насильства в сім’ї, шкільного булінгу, шантажу в цифровому просторі (кібербулінг), сексуального насильства, працівниками відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Високопільського центру надання соціальних послуг 17, 18 та 19 травня 2021 року для 69 учнів 8-го та 9-х класів Високопільської спеціалізованої школи-інтернат ІІ-ІІІ ступенів "Обдарованість" Херсонської обласної ради проведено лекції з використанням цифрових технологій, спрямовані на протидію усіх видів насильства. Для підвищення обізнаності серед здобувачів освіти вищевказаного закладу одночасно з дітьми було проведено роз’яснювальну роботу спрямовану на протидію торгівлі людьми.

Детальніше...
 
Ризики нелегальної трудової міграції Друк
Вівторок, 18 травня 2021, 16:18

       18 травня 2021 року фахівцем з профорієнтації Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Сокур-Коновал Рітою було організовано та проведено семінар на тему «Ризики нелегальної трудової міграції». Захід відбувся за участю Анастасії Садигової - фахівця Високопільського бюро правової допомоги, керівника клубу «Правознавець» Тарабаки Наталії та головного спеціаліста соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради Величко Юлії.

 

Детальніше...
 
Про проведення конкурсу з визначення надавача послуг з поводження з побутовими відходами Друк
Вівторок, 18 травня 2021, 16:10

Про проведення конкурсу

з визначення надавача послуг з поводження з побутовими відходами на території смт. Високопілля, с. Мала Шестірня,с. Нововознесенське, с.Князівка, с. Тополине,с. Потьомкине, с. Федорівка, с. Добрянка,с. Костирка, с. Новогригорівське Високопільської селищної ради

На виконання рішення виконавчого комітетуВисокопільської селищноїрадивід 17 травня 2021 року №174 «Про проведення конкурсуз визначення надавача послуг з поводження з побутовими відходами на території смт. Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське Високопільської селищної ради відповідно до підпункту 6 пункту«а »статті 30 ЗаконуУкраїни «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про відходи», постанови Кабінету Міністрів України від 10 грудня 2008 року №1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів»,постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів», з метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на територіїсмт. Високопілля, с.Мала Шестірня, с. Нововознесенське, с.Князівка, с.Тополине, с.Потьомкине, с.Федорівка, с.Добрянка, с.Костирка, с.Новогригорівське високопільської селищної ради оголошується конкурсщодовизначення виконавця послугиз вивезення побутових відходів.

Детальніше...
 
Внутрішньо переміщені особи Друк
Вівторок, 18 травня 2021, 15:51

       Внутрішньо переміщеною особою є громадянин України, іноземець або особа без громадянства, яка перебуває на території України на законних підставах та має право на постійне проживання в Україні, яку змусили залишити або покинути своє місце проживання у результаті або з метою уникнення негативних наслідків збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства, порушень прав людини та надзвичайних ситуацій природного чи техногенного характеру. Саме такою була тема зустрічі 13.05.2021 року фахівчині Високопільського бюро правової допомоги Анастасії Садигової, головного спеціаліста соціальної інфраструктури Високопільської селищної ради та начальника Високопільського відділу управління соціального захисту населення Бериславської РДА де обговорено «Права та обов’язки ВПО».

Детальніше...
 
Благоустрій присадибної ділянки та прилеглої до присадибної ділянки Друк
Вівторок, 18 травня 2021, 09:51

Шановна Громадо !

маємо за обов’язок ще раз нагадати вам про деякі з Типових правил благоустрою території населеного пункту, на які в першу чергу слід звернути увагу, аби уникнути порушень, за які настає адміністративна відповідальність згідно з Кодексом України «Про адміністративні правопорушення» у вигляді штрафу від 20 до 80 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян

Детальніше...
 
Цирк Друк
П'ятниця, 14 травня 2021, 08:41

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ !

16 травня 2021 року, завдяки спонсорській підтримці Безверхнього Петра Євгенійовича, біля Високопільського центру культури та дозвілля відбудеться Циркова вистава.

Початок вистави о 16:00 

Підвіз всіх бажаючих відвідати захід буде здійснюватись: 

від Малошестірнянського сільського будинку культури о 15:00 ;

від автобусної зупинки с. Тополине о 15:30 ;

від Князівського сільського будинку культури о 15:00 та 15:30 

Вхід безкоштовний

Дякуємо АФГ «Ольвія» за подароване свято!

 

 
ПРАВО НА БЕЗПЕЧНУ І ЗДОРОВУ ПРАЦЮ Друк
Вівторок, 11 травня 2021, 13:08

ПРАВО НА БЕЗПЕЧНУ І ЗДОРОВУ ПРАЦЮ

Немає нічого більш очевидного і незаперечного для людства, ніж право на життя. Більша частина населення проводить майже третину свідомого життя на робочому місці, вносячи цим свій внесок у розвиток суспільства. Праця є джерелом доходів, необхідних    для задоволення основних потреб людини, дозволяє їй вести здоровий і продуктивний спосіб життя.

За даними Міжнародної організації праці (далі - МОП), в світі щорічно стається 2,3 мільйона пов’язаних з працею смертельних випадків, 1,95 мільйона чоловік помирає від професійних захворювань.

Чи можна уникнути попадання в цю фатальну статистику? Можна, якщо знати про ті професійних ризики, з якими пов’язана трудова діяльність людини і вміти мінімізувати загрози, які несе в собі робоче місце.

Детальніше...
 
Безкоштовний підвіз громадян на Високопільське кладовище Друк
П'ятниця, 07 травня 2021, 10:46

ДОРОГІ ЗЕМЛЯКИ !

9 травня 2021 року буде здійснюватись безкоштовний підвіз громадян на Високопільське кладовище за наступним графіком.

В сторону кладовища:

830 / 1100 від Автостанції «Високопілля».

840 / 1120 від зупинки на вул. Визволителів (мікрорайон №11, біля церкви).

     З кладовища виїзд о 1000 та 1300 (маршрут в зворотньому напрямку).

Додержання всіх карантинних вимог обовязкове

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 92

 


 


 

Статистика

3513516
CьогодніCьогодні1839
ВчораВчора4214
На цьому тижніНа цьому тижні22609
У цьому місяціУ цьому місяці62383
З початкуЗ початку3513516

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України