Skip to content
Додому
Високопільська селищна рада
До уваги споживачів газу! Друк
Середа, 03 червня 2020, 12:20

В.Олександрівське міжрайонне управління АТ "Херсонгаз" ставить Вас до відома, що з 09 по 10 червня 2020 року для проведення робіт по заміні ШРП по провул. Чкалова смт. Високопілля буде припинена подача природного газу:

 • по вул. Гагаріна від № будинку 102 до № 134;
 • вул. Суворова від № буд. 48 до № 103;
 • вул. Садова від № буд 50 до № 36;
 • вул. П.Сагайдачного від № буд 1 до № 98;
 • вул. Банкова від № буд 13 до № 54.

 
Земельний аукціон 03.07.2020 року Друк
Вівторок, 02 червня 2020, 05:43

Увага, АУКЦІОН!

 

Найменування організатора земельних торгів:

Високопільська селищна рада, Високопільська селищна ОТГ

Кадастровий номер:6521882500:05:001:0367

Місце розташування:Херсонська область, Високопільський район, Високопільська селищна рада

Площа земельної ділянки:9.5000

Цільове призначення земельної ділянки:Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Містобудівні потреби (види використання):ділянка надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

НГО земельної ділянки, (грн):64449.04

Договір:Оренди

Умови договору, який укладається на земельних торгах:Договір оренди на 7 років. Переможець торгів не пізніше трьох банківських днів з дня укладення
договору сплачує річну орендну плату, витрати на підготовку
лота у сумі 6 300,00 грн і винагороду виконавцю торгів.

Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою (грн):5155.92

Містобудівні умови земельної ділянки:відсутні

Час проведення земельних торгів:03.07.2020 11:00

Місце проведення земельних торгів:Херсонська область, Високопільський район, смт Високопілля; вул. Визволителів, буд. 55 Високопільський центр культури та дозвілля

Обмеження забудови земельної ділянки:ділянка надається для ведення товарного сільськогосподарського виробництва

Розмір реєстраційного внеску:1051.00

Розмір гарантійного внеску:1546.78

Порядок сплати внесків:Кінцевий термін подання заяви про участь у торгах - до 16.00 год. 26.06.2019 (включно). 
До заяви додаються документи про сплату реєстраційного і гарантійного внесків на відповідні рахунки виконавця торгів.

Детальніше...
 
Щодо робіт на земельних ділянках в охоронній зоні ліній електропередач 330 кВ. Друк
П'ятниця, 29 травня 2020, 09:47

Шановні власники та землекористувачі земельних ділянок, 
які знаходяться поряд з високовольтною лінією електропередач ПЛ-330кВ.

У зв’язку з відключеннями високовольтних ліній електропередач через низові пожежі, які пов’язані з випалюванням залишків після збирання врожаю, в період 2008-2019 рр., що неодноразово приводили  до спричинення перерви в електропостачанні  регіону Високопільська селищна рада повідомляє, що охорона зона ПЛ-330 кВ згідно діючого законодавства становить по обидві сторони від крайніх проводів на відстані 30 метрів, тому:

 • Заборонено сплювати в охоронній зоні ПЛ - 330 кВ стерні, післяжнивних залишків, очерету та бур’янів
 • Заборонено наближення до проводів ПЛ техніки, механізмів, пристосувань, струменів води та хімічних реактивів на відстань  менше 3,5 метрів
Прохаємо:
 • до початку збирання зернових в охоронній зоні  за три доби до початку збирання зернових в охоронній зоні електропередачі попереджувати  власника ПЛ за телефонами (056)404-37-73, 404-37-21, 404-37-23, 096-28-79-254
 • після збору зернових на під ПЛ протягом 2-х діб проводити оранку охоронних зон на відстані 30 метрів від ПЛ 330 кВ.

 

 

Селищний голова  Руслан ЗАСТАВА

 

 
Заходи орієнтовані на активність в управлінні громадою Друк
Середа, 20 травня 2020, 14:15

 

Центр громадської активності у Високопільській ОТГ

У червні 2019 року програма USAID DOBRE провела «Дослідження громадської думки щодо оцінки індикаторів громад-учасниць програми DOBRE». За його результатами виявлено, що у Високопільській громаді 68% мешканців протягом останніх 12 місяців не брали участі в обговореннях та процесах ухвалення рішень.

Лише 26% респондентів вважають достатніми ті можливості, які органи місцевого самоврядування надають громадянам для участі у прийнятті рішень. Серед труднощів названі наступні:

 • відсутність знань про можливі способи участі;
 • брак досвіду спілкування;
 • відсутність грошей, щоб купити комп’ютер та оплачувати Інтернет для відслідковування актуальної інформації;
 • відсутність навичок користування Інтернетом або інформації, де читати актуальні новини громади та залишати коментарі.

Задля змін у громаді більшість мешканців особисто контактує з головою та начальниками відділів, подає письмові запити, не розуміючи, що поряд є однодумці, яких хвилюють однакові проблеми. Такі механізми не є досить ефективними, а питання, які підіймаються, не завжди знаходять вирішення.

Детальніше...
 
Вшануємо героїв Другої Світової Війни вдома під час карантину Друк
Четвер, 07 травня 2020, 21:54

 

Шановна громадо!
Масові заходи у На території Високопільської громади до Дня пам’яті та примирення 8 травня і 9 травня – у День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні через карантинні обмеження не проводитимуться.
В цей день традиційно ми вшановуємо ветеранів, покладаємо квіти до пам'ятників та відвідуємо могили рідних... Але цього року формат буде іншим, тож привітаймо ветеранів, їх сім'ї, дітей війни зателефонувавши їм. Згадаємо своїх близьких і поділимося їх історіями в соціальних мережах.
За традицією напередодні 9 травня Високопільська селищна рада з поздоровленнями та словами щирої подяки відвідають вдома та нададуть продуктові набори членам сімей учасників бойових дій Другої Світової війни ветеранів та інвалідів війни.
Закликаємо увічнити пам'ять наших героїв вдома 8 травня та о 20.30 запалити «свічу пам'яті» та провести хвилину Мовчання, Пам'яті та Подяки їх подвигу. Проведемо ці святкові дні вдома, дотримуючись карантинних обмежень.
Пам'ятаємо! Шануємо!
Селищний голова Руслан ЗАСТАВА

 

 
ОДИН ДЕНЬ У ВІДДІЛЕННІ ПОЛІЦІЇ Друк
Четвер, 23 квітня 2020, 08:20

Увазі читачів пропонуємо інтерв’ю з начальником Нововоронцовського відділення поліції Бериславського ПВ ГУНП України в Херсонській області, підполковником поліції ОЛЕГОМ АНАТОЛІЙОВИЧЕМ ОДНОЛЬКОМ(на фото). У діловій розмові спроба порушити такі  атуальні питання як кадрове,соціально-побутове та матеріально-технічне забезпечення правоохоронної діяльності місцевого ВП.А також актуальною залишається співпраця та координація спільних дій поліції із іншими правоохоронними органами, керівниками району, місцевим самоврядуванням, сільгоспвирорбниками,приватним сектром економіки тощо.

ВІЗИТКА.  О.АОДНОЛЬКО народився у с.Червоний Маяк Бериславського р-ну на Херсонщині.Закінчив Червономаяцьку ЗОШ, у 1998 р. - Херсонський державний аграрний університет за спеціальністю «Вчений агроном»,Національну академію управління, м.Київ, спеціальність «Юрист». Працював на посадах оперуповноваженого карного розшуку Бериславського РВ УМВС України в Херсонської обл.,заступника начальника сектору дільничних інспекторів міліції цього ж відділу, начальника вищезгаданого сектору. В 2015-2017 рр. –заступник начальника Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області,з грудня 2017-гоначальник Нововоронцовського відділення поліції. Нагороди за службу в органах внутрішніх справ:нагрудний знак «За відзнаку у службі» МВС України 1 та ІІ ступенів(2014), медаль МВС України «10 років бездоганної служби в органах внутрішніх справ України».Заохочений кількома почесними грамотами  УМВС України в Херсонській області та органів місцевої влади. Користується повагою та авторитетом серед керівників району,підприємств, установ та організацій, депутатського корпусу. Одружений. Із дружиною виховують сина та доньку.

КОР. – Напевно,пане Олег, можна стверджувати: реформування старої міліції у нову українську поліцію відбулося наперекір усьому! Правда, не обійшлося без бюрократичних перепон, спротиву. Як показало життя, вибір був зроблений цілком правильний!. Адже нове завжди торує шлях не без труднощів. Як би там не було, на думку більшості населення окремо взятого Нововоронцовського району області, місцеві поліцейські намагаються гідно виконувати службові обов’язки та вірні Присязі. Кого б Ви хотіли назвати серед кращих?

Детальніше...
 
Закриття кладовищ на період какрантину! Друк
Вівторок, 21 квітня 2020, 09:48
ШАНОВНА ГРОМАДО!
З метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 ми змушені ввести додаткові обмеження, а саме введено тимчасове закриття кладовищ та заборона на відвідування кладовищ громадянами та проведення поминальних відправ у період з 20 квітня по 03 травня 2020 року, крім обрядів поховань з дотриманням заходів особистої безпеки та наявності засобів захисту! Переконливо прошу дотримуватися правил карантину та не порушувати введених заборон.
Бережемо себе!
Підстава:
 • протокол засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС від 15 квітня 2020 року №19;
 • Розпорядження селищного голови "Про закриття кладовищ та заборону їх відвідування" від 17 квітня 2020 року №69

Детальніше...
 
Рішення № 47/2020 Про встановлення тарифів на водопостачання та водовідведення Друк
Четвер, 16 квітня 2020, 01:00

ВИСОКОПІЛЬСЬКА  СЕЛИЩНА  РАДА

Виконавчий комітет

Р І Ш  Е Н Н Я

від 15 квітня 2020 року            № 47

Про встановлення тарифів на водопостачання
та водовідведення

Розглянувши клопотання директора КП «Високопільський комунсервіс» Семеняка О.П. щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на водопостачання та водовідведення з урахуванням економічно обґрунтованих витрат на виробництво даних послуг в зв’язку з підвищенням собівартості, з метою упорядкування тарифів на житлово-комунальні послуги, забезпечення сталої роботи комунального підприємства, відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст.14, 23, 32 Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Постанови Кабінету Міністрів України від 29 серпня 2004 року №1107 «Про затвердження порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання», Правил надання послуг з центрального опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, «Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення» затвердженого постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг,  керуючись статтею 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком селищної ради

ВИРІШИВ:

 1. Встановити з 1 травня 2020 року комунальному підприємству «Високопільський комунсервіс» тарифи на послуги по водопостачанню та водовідведення для населення
 2. Населений пункт / категорія користувача

  Водопостачання,
  грн./м3

  Водовідведення, грн./м3

  смт Високопілля

  Населення

  21,55

  18,87

  Населення (мікрорайон №11: вулиці Визволителів від з/переїзда, Першотравнева, Горького, Національної Гвардії, Українська, Героїв Крут, Заводська, Маяковська, Робоча, Херсонська)

  23,05

   

  Підприємства, організації

  25,77

  23,59

  Інші споживачі

  24,66

  23,88

  с. Потьомкіне

  Населення

  24,92

   

  Підприємства, організації

  26,90

   

  Інші споживачі

  38,44

   

  с. Нововознесенське

  Населення

  21,54

   

  с. Добрянка

  Населення

  20,26

   

  с. Мала Шестірня, Новогригорівське

  Населення

  19,64

   

 3. Директору КП «Високопільський комунсервіс» Семеняк О.П. оприлюднити встановлені тарифи  в засобах масової інформації
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу житлово-комунального господарства Ляшенко А.І.

 

Селищний голова                                     Руслан ЗАСТАВА

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 80

 


 


 

Статистика

3135276
CьогодніCьогодні549
ВчораВчора588
На цьому тижніНа цьому тижні1723
У цьому місяціУ цьому місяці1723
З початкуЗ початку3135276

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України


Найпопулярніші