Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Проекти рішень ради Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з гр. Квітком В.М.
Проект рішення Про заключення попереднього договіру оренди землі з гр. Квітком В.М. Друк
Понеділок, 26 березня 2018, 04:28

Високопільська селищна рада

Р І Ш Е Н Н Я

VІI  сесії селищної ради VІI скликання

від ___ __________  2018  року                                             № ___

 

 

Про заключення попереднього договіру оренди землі з

гр. Квітком В.М.

 

Розглянувши заяву громадина Квітка Віктора Романовича. жителя смт.Високопілля, вул. Богдана Хмельницького 22, беручи до уваги що гр. Квітко. В.Р. займає будівлю с.Князівка  земельну ділянку площею 284 кв.м., та враховуючи пропозиції та рекомендації  постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища (спільного засідання постійних комісій селищної ради) з метою недопущення втрат селищною радою від ненадходження орендної плати за землю,  керуючись рішенням ХVIII сесії селищної ради  VII від 21 грудня 2016 року №259 «Про затвердження Положення щодо врегулювання земельних відносин до моменту укладення основного (державної реєстрації) договору оренди земельної ділянки» » і ІІ  сесії селищної ради VІI скликання  від 28 листопада 2017  року № 31 «Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Високопільської селищної ради» та статтею  26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні » сесія селищної ради

ВИРІШИЛА:

 
  1. 1. Укласти «Попередній договір оренди земельної ділянки в майбутньому» між  громадянином Квітком Віктором Романовичем та  Високопільською селищною радою, в особі селищного голови Застави Р.М терміном на 9 місяців земельну ділянку орієнтовною площею 284 кв.м під будівлею складу, розташованої у с.Князівка по вул.. Сергія Мельника біля сільського будинку культури, з цільовим призначенням земельної ділянки  - для іншого сільськогосподарського призначення (склад), встановити орендну плату за користування земельною ділянкою,  в розмірі 5 %  від  вартості землі, оплату здійснювати щомісячно рівними частинами.
  2. 2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

 

 

Селищний голова                                  Р.М. Застава

 

 

 

 

 

 

 


рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1739677
CьогодніCьогодні1347
ВчораВчора3116
На цьому тижніНа цьому тижні6694
У цьому місяціУ цьому місяці60411
З початкуЗ початку1739677

Besthosting