Skip to content
Додому Програма DOBRE ІІІ стратегічна робоча зустріч
ІІІ стратегічна робоча зустріч Друк
Середа, 15 травня 2019, 21:27

Покращення якості життя місцевої спільноти, краще задоволення потреб мешканців, розвиток партнерських зв’язків, покращення стану інфраструктури, краще використання місцевих ресурсів і потенціалу, покращення якості діяльності органів влади та розвиток підприємницької активності - і це не повний перелік результатів впровадження стратегії розвитку. 14 травня відбулась третя робоча зустріч з розробки Стратегії розвитку Високопільської громади на 2019-2025 рр. Активні представники громадськості, представники державних установ, бізнесу, громадських організацій, працювали над пріоритетними цілями розвитку громади, формуванням місії та бачення громади, над операційними цілями та використанням можливостей задля досягнення  намічених результатів.
Пропозиція до узгодження визначення місії: Використовуючи власні потенціали, розвиваємо і зміцнюємо підприємництво, з урахуванням культурної спадщини та природних ресурсів. Ми проводимо політику розвитку, спрямовану на співпрацю та об’єднання різних верств, підтримуючи економічну та суспільну активність жителів.

Пропозиція до бачення розвитку громади: «Повне використання розташування, перевага навколишнього середовища та історичної спадщини для підвищення якості життя населення та забезпечення сталого розвитку».
Наші стратегічні цілі: людський і соціальний капітал, місцева економіка, технічна інфраструктура.
Наступна стратегічна зустріч відбудеться 11 червня в с. Високопілля, на якій буде представлена робоча версія Стратегії та розпочато громадські обговорення щодо внесення пропозицій до документу Стратегії.
Стратегія розробляється в рамках програми Децентралізація приносить кращі результати та ефективність DOBRE стратегічною командою, що складається із лідерів і представників місцевої громади. Роботу стратегічної команди координують експерти Фонду Розвитку Місцевої Демократії Анджей Собчик, Олексій Гаврилов та Світлана Сельдіна на підставі Партисипативної Моделі Стратегічного Планування ФРМД.

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2905052
CьогодніCьогодні609
ВчораВчора1666
На цьому тижніНа цьому тижні8829
У цьому місяціУ цьому місяці31844
З початкуЗ початку2905052

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші