Skip to content
Додому Нормативно-правові акти Рішення ради Рішення 2020 року Рішення № 1022 Про проведення інвентаризації земельної ділянки під господарчими будівлями та спорудами бувшого СВК «Колос»
Рішення № 1022 Про проведення інвентаризації земельної ділянки під господарчими будівлями та спорудами бувшого СВК «Колос» Друк
Вівторок, 30 червня 2020, 13:40

Високопільська селищна рада

КОАТУУ 6521855100

Р І Ш Е Н Н Я

ХLVІ  сесії селищної ради VІI скликання

від 26 червня  2020  року                         № 1022

Про проведення інвентаризації

земельної ділянки під господарчими

будівлями та спорудами бувшого

СВК «Колос»

Розглянувши заяву громадянина Ляшевського Владислава Миколайовича, з метою оформлення документів на земельні ділянки  під господарчими  будівлями та спорудами бувшого СВК «Колос» (договору оренди землі), що розташовані с. Нововознесенське, враховуючи пропозиції і рекомендації постійної комісії з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища., керуючись ст. 12, 184  Земельного кодексу України,  ст.7,  14-1 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», ст.35 Закону України «Про землеустрій», постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2012 р. № 513 «Про затвердження Порядку проведення інвентаризації земель», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сесія селищної  ради

 

ВИРІШИЛА:

  1. Провести інвентаризацію земельної ділянки під господарчими  будівлями та спорудами колишнього СВК «Колос» (бувший ксгп «Більшовик»), що розташовані в межах населеного пункту с.Нововознесенське по вул. Миру,  з метою встановлення місця розташування об'єкта землеустрою, його межі, розміру, правового статусу, та формування земельної ділянки для ведення даних до державного земельного кадастру.
  2. Високопільській селищній раді, в особі селищного голови Застави Руслана Миколайовича, замовити розробку технічної документації з інвентаризації земельних ділянок під господарчими  будівлями та спорудами колишнього СВК «Колос» (бувший ксгп «Більшовик») в Нововознесенське по вул. Миру в МП «Агро-Експерт» та подати у встановленому законом порядку на затвердження до Високопільської селищної ради.
  3. Платником виконання  робіт по розробці технічної документації з інвентаризації землі під господарчими будівлями та спорудами колишнього ксгп «Більшовик», згідно поданої заяви визнати громадянина Ляшевського Владислава Миколайовича.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію з  питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних ресурсів та охорони навколишнього  середовища.

Селищний голова                    Руслан ЗАСТАВА

 

 

 

 

 

 

 


Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

FB-Група Високопільськой ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

Асоціація міст України

Статистика

2903868
CьогодніCьогодні1091
ВчораВчора2483
На цьому тижніНа цьому тижні7645
У цьому місяціУ цьому місяці30660
З початкуЗ початку2903868

Besthosting


Найновіше

Найпопулярніші