Skip to content
Додому / НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ АКТИ / РАДА / РІШЕННЯ РАДИ / Рішення сесій минулих скликань / Рішення 2019 року / Довкола водопостачання
Довкола водопостачання Друк
Вівторок, 28 грудня 2021, 11:24

Довкола водопостачання.

Одним з найболючіших питань для мешканців Високопілля було й залишається питання централізованого водопостачання. Особливо непереливки дістається нашим комунальникам останнім часом. Так, наприкінці минулого тижня, через використання двигуна автоматичної подачі води без вузла автоматичного регулювання (щоб подати людям воду хоча б «по графіку»), цей двигун вийшов з ладу. А за ним і другий. А станом на неділю 26.12.2021. вже встановлено третій насос, аби тільки не залишити людей без води (хоча б і «за графіком»).

          Проблема дійсно існує, але було б несправедливо вважати, що керівництво громади разом з комунальниками нею не переймається. Станом на 20.12.2021. вже існували чіткі домовленості між керівництвом громади та фахівцями спеціалізованого підприємства з м. Херсону про повну реконструкцію автоматичної системи водопостачання свердловини на вул. Вокзальній смт. Високопілля. А до сьогодні сторони вимушені були чекати на доправлення певного обладнання, яке і буде встановлено, на вищевказаній свердловині починаючи вже від 29.12.2021.

Незважаючи ні на які перепони, забезпечення якісним централізованим водопостачанням громадян є одним з найпріоритетніших питань сьогодення та планів на майбутнє розвитку Високопільщини.

 

 


 


 

Статистика

4089802
CьогодніCьогодні572
ВчораВчора1446
На цьому тижніНа цьому тижні7526
У цьому місяціУ цьому місяці42155
З початкуЗ початку4089802

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Високопільська лікарня

 

logo crl 210

FB-Група Високопільської ОТГ

Группа Високопільської громади в соцмережі Фейсбук

Добровільна пожежна охорона

 

Нормативна база

Геопортал громади

Геопортал Високопільської громади

Залізничні квитки

Залізничні квитки on-line

Besthosting

Офіційні сайти

 

 

Асоціація міст України