Skip to content
Додому Селищна рада Паспорт Загальна інформація
Загальна інформація Друк
П'ятниця, 15 квітня 2011, 17:16

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ
ПРО СЕЛИЩНУ РАДУ

 

Високопільська селищна рада розташована в степовій зоні північно-східної частини Херсонської області. Загальна площа території населених пунктів селищної ради  становить 838,78га. Селищна рада складається з  селища Високопілля та трьох  сільських населених пунктів Князівка, Тополине та Потьомкине.

Основу господарського комплексу селищної ради складає агропромислове виробництво (зернові та технічні культури, рослинництво, бахчові культури).  Діє розвинута мережа автомобільних доріг, одна залізнична станція. З початку 80-х років значно активізувались екзогенні технологічні процеси на території селищної ради, що розпочалися  після будівництва Каховського водосховища та водосховища Криворізької ГРЕС- 2 і призвели до значного водонасичення верхніх шарів ґрунту. Частина населених пунктів постійно підтоплюється ґрунтовими водами (села Потьомкіне, частково смт. Високопілля), що негативно впливає на стан життєздатності населення.

Населення селищної ради на початок 2011  року складало 5,4 тис.чол., кількість працездатного населення складає 2584 осіб.
Галузь житлово – комунального господарства селищної ради збиткова. Селищний бюджет дотаційний.


Житлове господарство
Житловий фонд селищної ради складає 26 будинків, 300 квартир, дворів 1627. В селищі не проводяться комплексні капітальні ремонти житлових будинків. У результаті окремі конструктивні елементи будинків, особливо покрівлі, внутрішньобудинкові мережі водопостачання та водовідведення, внаслідок тривалої експлуатації перебувають у незадовільному технічному стані. Подальша їх експлуатація без вжиття додаткових заходів щодо приведення в належний технічний стан неможлива. Власники квартир утримують житлові будинки за власні кошти. Протягом 2002 -2010 років лічильниками холодної води обладнано близько 350 квартир та житлових будинків.

Водопровідно-каналізаційне господарство
Послуги з водопостачання та водовідведення надає комунальне підприємство "Високопільський комунсервіс"
Всього на території селищної ради нараховується 11 артезіанських свердловин (з них 3 працюючих), 41,5 км. водопровідних мереж, з них аварійних та ветхих  79%. Загальна потужність комунального водопроводу складає 288 м3/добу.
Протяжність каналізаційних мереж  - 6 км.,  0дна каналізаційно-насосна станція, її продуктивність складає 450  м3/добу.
Через відсутність коштів та необхідних матеріалів планово-попереджувальні та ремонтні роботи виконуються на 10 - 20 %.
Залишаються значними питомі витрати електроенергії на підйом, подачу в мережу  води - у середньому до 1  кВт.год./куб.м.  Одночасно і в собівартості цих послуг питома вага електроенергії значна – 30 % .

Ритуальне обслуговування
Ритуальні послуги не надаються. Предмети ритуального призначення реалізується приватними підприємцями.
На території селищної ради нараховується 6 кладовищ. Всі кладовища не відповідають вимогам Інструкції про порядок поховання, утримання кладовищ і організацію ритуального обслуговування в населених пунктах України. Через відсутність доглядачів на кладовищах не вирішуються питання охорони кладовищ та догляду за безгосподарними могилами.

Благоустрій та санітарне очищення
Протяжність вулично-дорожньої мережі – 38,83 км., з них 1,3% або 4,994 км. не мають твердого асфальтобетонного покриття. Фактично за останні 5 років роботи із ремонту  доріг виконуються на 30-35 % від нормативу.
В 2010 році із селищного бюджету на благоустрій було виділено 113,8 тис.грн. при загальній потребі 500-600 тис. грн.
4 вулиці селища та 1 вулиця села Потьомкіне забезпечені зовнішнім освітленням. Вулиці сіл Князівка та Тополине не освітлюються.
Послуги з вивозу та видалення сміття  надає ПП Гладкий В.В. Полігон твердих побутових відходів стає одним із найбільших забруднювачів навколишнього природного середовища.  Техніки з розрівнювання та втрамбування сміття немає. Захоронення сміття проводиться без дотримання вимог нормативних документів. Відсутні  контейнери для збору сміття та  контейнери для роздільного збору твердих побутових відходів. Потребує заміни автотранспорт для вивозу сміття, оскільки має високий відсоток зносу. Вирішення всіх назрілих питань потребує коштів.

 

 

 

 

 

 


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

рух взаємодопомоги "Зігріймо серця"

Волонтерський рух "ЗІГРІЙМО СЕРЦЯ". Группа в соцмережі Фейсбук для об'єднання й взаємодопомоги

Погода

 

А ти передплатив газету?

Районна газета

Передплатний індекс - 61667
Будь в курсі новин!

_______________

Офіційні сайти

 

Асоціація міст України

Статистика

1377118
CьогодніCьогодні84
ВчораВчора887
На цьому тижніНа цьому тижні3206
У цьому місяціУ цьому місяці10660
З початкуЗ початку1377118

Besthosting